1. Strona główna
  2. O nas
  3. Nasze usługi
  4. Wynajem pomieszczeń
  5. Dojazd do nas
  6. Kontakt

Biura i magazyny do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz magazynowe w trzykondygnacyjnym, wolnostojącym budynku o charakterze biurowo - usługowo - magazynowym, stanowiącym część nieruchomości o łącznej powierzchni około 3.400 metrów kwadratowych, będącej naszą własnością. Ogrodzony, oświetlony i chroniony teren, na którym znajduje się budynek, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z głównych ulic w Siemianowicach Śląskich. Lokalizacja ta umożliwia dogodny dojazd samochodem, jak również komunikacją miejską. Przed budynkiem znajduje się parking na ok. 35 samochodów, który sąsiaduje z dużym parkingiem strzeżonym położonym na sąsiedniej działce.

Proponujemy wynajem pomieszczeń o wysokim standardzie wykończenia wnętrz. Budynek klasy A po generalnym remoncie, w częściach komunikacyjnych wyłożony glazurą, pomieszczenia socjalne oraz toalety pokryte kafelkami. Pomieszczenia biurowe o powierzchniach 17 - 33 metrów kwadratowych pokryte panelami podłogowymi, na ścianach gładzie gipsowe. Oświetlenie jarzeniowe, zgodne z obowiązującymi normami.

Budynek wyposażony jest w system wentylacji mechanicznej, sieć teleinformatyczną, szybki internet, indywidualny dla każdego najemcy system alarmowy oraz kamery. Posesja monitorowana przez agencję ochrony w czasie rzeczywistym wizyjnie w opcji z dojazdem patrolu.

Istnieje możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych nieumeblowanych i umeblowanych. Powierzchnie magazynowe posiadają powierzchnie 17 i 33 metrów kwadratowych, są ogrzewane, ale nie są przeznaczone dla działalności generującej hałas lub zanieczyszczenia.

Obiekt idealnie nadaje się na siedzibę lub przedstawicielstwo firmy oraz na inną działalność biurowo usługową.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.